Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Baza noclegowa

Hotel "OAZA" 48-200 Prudnik, ul. Zwycięstwa 2
Link do strony
Tel. +4877 406 84 81, 602 716 072
e-mail: 
www.hotelprudnik.pl

Obiekt całoroczny, trzygwiazdkowy, dysponujący 26 pokojami 1, 2 i 3 pokojowymi. Możliwy pobyt ze zwierzętami, w obiekcie restauracja, sala konferencyjna, sala imprez okolicznościowych, pokoje z łazienkami, TV i telefon w pokojach. Przy hotelu znajduje się odkryte kąpielisko miejskie czynne w sezonie letnim.

Doba hotelowa trwa od godziny 12.00 do 11.00 dnia następnego.

Grupy zorganizowane: cena do negocjacji

 

Hotel „Olimp”
Link do strony

48-200 Prudnik, ul. Łucznicza 1
tel/fax: 77 436 28 39
e-mail: 
strona: www.hotel-olimp.pl

Obiekt całoroczny, trzygwiazdkowy. Posiada 24 pokoje 2 i 3 osobowe. Do dyspozycji restauracja na 100 osób. Restauracja czynna jest codziennie. Hotel posiada również Pub.

Grupy zorganizowane: cena do negocjacji

 

Schronisko Młodzieżowe w Prudniku
Link do strony

48-200 Prudnik, ul. Dąbrowskiego 26
tel. 77 887 02 00 – 01
e-mail:
www.schroniskomlodziezowe.prudnik.pl

1.A.Ozimek.jpeg A.Ozimek2.jpeg

Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Prudniku jest nowoczesnym obiektem wolnostojącym, o czterech kondygnacjach, położonym w niewielkiej odległości od centrum Prudnika (dawne koszary wojskowe).

Do dyspozycji gości pozostaje sześćdziesiąt sześć miejsc w pokojach dwu, trzy, cztero, pięcio i sześcioosobowych. Standardowo w pokojach znajdują się jednoosobowe łóżka. Wszystkie pokoje są z łazienkami. W obiekcie dostępne są trzy apartamenty, w których znajdują się sypialnie z dwuosobowymi łóżkami, aneksy kuchenne oraz łazienki.

W schronisku można organizować zajęcia świetlicowe z wykorzystaniem sprzętu audiovideo oraz gier planszowych. Na życzenie gości Schronisko organizuje zwiedzanie Prudnika i okolic oraz wycieczki w Góry Opawskie. Obiekt w swojej ofercie posiada pakiety pobytowe trzy, pięcio i siedmiodniowe oraz wycieczki tematyczne. 

Placówka jest obiektem całorocznym, w pełni przystosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Biała Akacja Resort & Business

Link do strony

48-200 Łąka Prudnicka, ul. Jana Pawła II 83
tel. 606 308 228; 781 997 554
e-mail: ,                                                                                                                www.bialaakacja.pl
 

Biała Akacja Resort & Business to kameralny ośrodek rekreacyjno-biznesowy zlokalizowany w pięknej scenerii Gór Opawskich. Do dyspozycji Gości została oddana sala konferencyjno-bankietowa na 140 osób z zapleczem gastronomicznym oraz 13 pokoi gościnnych, w tym dwupokojowy apartament z tarasem. Cały kompleks wypoczynkowy to ponad 50 miejsc noclegowych, trzy apartamenty, trzy sale (kominkowa, kinowa, bankietowa), dwie wiaty grillowe, plac zabaw dla dzieci oraz ogródek letni z widokiem na najwyższy szczyt Gór Opawskich - Biskupią Kopę.

 

"Pod wieżyczką"
48-200 Prudnik, ul. Legionów 7
Tel. +4877 436 45 59

Obiekt całoroczny z 56 miejscami noclegowymi oferujący pełne wyżywienie. Położony w pobliżu kąpieliska miejskiego.  Przy obiekcie znajduje się boisko do gry w piłkę nożną.

 

Stajnia „Końskie Zacisze” oraz Agro-gospodarstwo

Link do strony
48-200 Prudnik, Łąka Prudnicka, ul. Jana Pawła II 45, Luba Janowska
Tel. +48 693627939

www.konskiezacisze.superturystyka.pl
www.konskiezacisze.emeteor.pl

1.Gospodarstwo Agroturystyczne „Końskie Zacisze” Łąka Prudnicka, ul. Jana Pawła II 45, Luba Janowska tel. +48 693627939 www.konskiezacisze.emeteor.pl e-mail konskiezacisze@interia.pl.jpeg 5.Na terenie miejsce na grill oraz do gry w siatkę. Ogród z oczkami wodnymi i sadem..jpeg 06.jpeg

Obiekt całoroczny, gospodarstwo agroturystyczne z 15 miejscami noclegowymi, w obiekcie miejsce na grill, miejsce do gry w siatkę. Pokoje z łazienką wspólną, czajnik, radio i TV w pokojach, dostępny aneks kuchenny. Obiekt położony w Parku Krajobrazowym Góry Opawskie. Widok z okien bezpośrednio na góry. Ogród z oczkami wodnymi i sadem.  Na miejscu 5 koni do dyspozycji gości. Jazda z instruktorem jazdy konnej. Rajdy szlakami konnymi.

 

Gospodarstwo Agroturystyczne "Leśny Wypoczynek"
Link do strony

48-200 Prudnik, Wieszczyna 10
Tel. +4877 436 49 54 +48 502 408 777
www.lesnywypoczynek.pl

Gospodarstwo Agroturystyczne Leśny Wypoczynek 1.jpeg

Obiekt całoroczny oferujący miejsca noclegowe dla 20 osób w pokojach z aneksami kuchennymi oraz łazienkami. Ponadto w obiekcie znajduje się taras oraz altana z grilem. Gospodarstwo położone w malowniczej miejscowości, u stóp Gór Opawskich. Na terenie gospodarstwa znajduje się plac zabaw dla dzieci oraz boisko do siatkówki. W pobliżu "Leśnego Wypoczynku" przechodzi pieszy szlak turystyczny. Gospodarstwo położone jest w pobliżu terenów leśnych, co sprzyja obcowaniu z naturą oraz grzybobraniu. Atrakcją dla dzieci będą hodowane w gospodarstwie zwierzęta domowe (kaczki, kury, indyki, króliki). Właściciel oferuje swym gościom także miejsca parkingowe.
 


Gospodarstwo Agroturystyczne "Złoty Potok"
Link do strony

48-200 Prudnik, Łąka Prudnicka, ul. Jana Pawła II 83
tel. +48 0 606308228
www.agrolux.pl

Zloty_Potok_Łaka_Prudnicka_4.jpeg Zloty_Potok_Łąka_Prudnicka_6.jpeg

Obiekt o wysokim standardzie położony w malowniczej miejscowości o nazwie Łąka Prudnicka. W gospodarstwie do dyspozycji gości oddano dwa komfortowe apartamenty oraz jeden pokój 3 osobowy, które łącznie tworzą 12 miejsc noclegowych. Apartamenty oraz pokój gościnny wyposażone są w aneksy kuchenne, łazienki oraz telewizor i radio. Goście korzystać mogą z sali biesiadnej, tenisa stołowego, mini-kawiarenki z kinem domowym i projektorem HD oraz wyznaczonych miejsc do grillowania i ogniska. „Zloty Potok”, położony u podnóża Gór Opawskich zwanych Perłą Ziemi Opolskiej, stanowi idealny punkt dla amatorów turystyki aktywnej. Piesza turystyka górska oraz turystyka rowerowa wyznaczonymi szlakami, nauka jazdy konnej w położonych nieopodal stadninie koni oraz gospodarstwie agroturystycznym, wędkowanie w jednym z dwóch pobliskich łowisk pstrągowych to uzupełnienie jego oferty.

 

Gospodarstwo Agroturystyczne „Dębowy Las”  
48 – 200 Prudnik Dębowiec 30
Elżbieta Bodnar – Cieluch
tel. 77 436 91 57
e-mail: elzbieta30@onet.pl
www.debowylas-debowiec.superturystyka.pl                                                

Obiekt całoroczny położony w malowniczej miejscowości o nazwie Dębowiec, oddalonej o zaledwie  5km od Prudnika. Gospodarstwo otoczone jest pięknym lasem obfitującym w grzyby i jagody; położone jest z dala od tras komunikacyjnych, w zacisznym i spokojnym otoczeniu. Gospodarstwo oferuje dwa pokoje 4 osobowe i 1 pokój dwuosobowy. Do dyspozycji wczasowiczów jest łazienka z natryskiem, telewizor, komputer, pralka, suszarka, czajnik. Goście mogą korzystać z tarasu wyposażonego w stół, krzesła, leżaki, parasol oraz grill. Na terenie gospodarstwa znajduje się plac zabaw dla dzieci. Przez wieś Dębowiec przechodzi kilka szlaków turystycznych, w tym szlak pieszy i rowerowy.

 

Gospodarstwo Agroturystyczne w Moszczance
48 – 200 Prudnik Moszczanka 160
Karol Błaszczak
tel. 77 436 49 80                                                                                                                                                                                     www.eholiday.pl

 

Domki do wynajęcia Stadnina Koni Chocim

48 – 200 Prudnik, Chocim
tel. 77 436 32 06; 509 915 489

strona: http://www.skprudnik.eu/index.php 

Na terenie Stadniny oferujemy noclegi w domkach kempingowych. Każdy domek posiada łazienkę, aneks kuchenny oraz balkon i taras. Domki położone są blisko lasu oraz pastwiska dla koni z pięknym widokiem na góry Opawskie i całą okolicę.

 

         

Wersja XML