• TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Jarmark Bożonarodzeniowy 2018

W tym roku odbędzie się już trzecia edycja Jarmarku Bożonarodzeniowego, który rozbłyśnie na prudnickim rynku od 7 do 9 grudnia.

W tym wyjątkowym czasie, będą Państwo mogli zakosztować wielu smakołyków oraz obdarować swoich bliskich wspaniałymi podarunkami. Każdy znajdzie coś dla siebie!

W magiczny klimat wprowadzą nas wydarzenia artystyczne. Rozpoczniemy w piątek od oficjalnego otwarcia Jarmarku Bożonarodzeniowego oraz uroczystego rozpalenia choinki pokazem tańca i ognia "Mikołaj w ognistej krainie". A po bardziej oficjalnej części... maluchy będą mogły zapoznać się ze Świętym Mikołajem! Piątkowy wieczór zostanie zwieńczony występem Góralskiej Kapeli Jontki.

Coś dla starszych i tych nieco młodszych... warsztaty ze zdobienia pierników i bombek, a dodatkowo zabawa i przedstawienie teatralne "Bałwankowe święta". W świątecznej scenerii wraz ze świątecznym repertuarem odwiedzą nas zespoły Marie Velika oraz Czerwony Stolik. A na zakończenie tego cudownego weekendu rozśpiewamy się podczas koncertu "Nad Ziemią" z parafii Miłosierdzia Bożego. 

Na mieszkańców Prudnika i turystów czeka moc świątecznych niespodzianek i atrakcji!

W tym roku Jarmark Bożonarodzeniowy jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa. Przekraczamy granice.

Brak opisu obrazka

Wersja XML

Urząd Miejski w Prudniku
ul. Kościuszki 3
48-200 Prudnik
tel. 77 40 66 200-202
fax 77 40 66 228
e-mail:
Statystyka wizyt:
ogółem: 10384636
w tym miesiącu: 77117
dzisiaj: 357