Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Tydzień Przedsiębiorczości w Prudniku

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości ŚTP, to międzynarodowa inicjatywa promująca świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowania inicjatyw biznesowych. Organizowany jest od 2008 roku w ponad 160 państwach na całym świecie. Co roku w listopadzie, od dziesięciu lat, instytucje, firmy organizują spotkania, szkolenia, warsztaty - pomagając zdobyć wiedzę z zakresu zakładania i rozwijania działalności gospodarczej, negocjowania, budowania własnej marki oraz wiele innych przedsięwzięć.

 

W Prudniku w dniach 14-16 listopada 2017 r. w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości Agencja Promocji i Rozwoju Gminy Prudnik postanowiła zorganizować spotkania dedykowane w głównej mierze młodym osobom.

 

14.11.2017 r. godzina 11.00

Sala widowiskowa POK - Kino "Diana"

"Spotkanie autorskie z Arlettą Ziemian i Andrzejem Wierzbickim"

Arletta Ziemian

Pochodząca z Prudnika, współtwórca Browaru Stu Mostów. Osiągnęła sukces łącząc pasje z dobrym planem na biznes. Produkty Browaru zdobywają medale na najbardziej prestiżowych konkursach. Piwo ART#9 zostało wybrane jednym z najlepszych nowych piw świata 2016. Wraz z mężem laureatka wielu nagród, m.in. Ludzie Roku we Wrocławiu 2015, 30 Najbardziej Kreatywnych Wrocławian 2017.

Andrzej Wierzbicki

Pochodzący z Prudnika, założyciel największej w Europie polskiej Akademii fryzjerskiej WS ACADEMY, mającej swoje lokalizacje m.in. w Anglii, Irlandii i Holandii. Od wielu lat prowadzący program telewizyjny "Ostre Cięcie" w stacji TTV, twórca profesjonalnej linii kosmetyków do włosów WS ACADEMY oraz właściciel wrocławskiej restauracji Lwia Brama2.

 

15.11.2017 r. godzina 11.00

Sala widowiskowa POK - Kino "Diana"

„Myśleć jak milioner”

 Wykład poprowadzi Pan Grzegorz Rippel - trener, coach i doradca zawodowy, właściciel firmy Illustro.

 

16.11.2017 r.

„Bliższe poznanie procesu produkcji”

Zwiedzanie zakładu produkcyjnego Henniges Automotive Prudnik.

Wydarzenia organizowane w ramach ŚTP są bezpłatne, jednakże z uwagi na ograniczoną ilość miejsc obowiązuje wcześniejsze zgłoszenie udziału!

 

Organizatorem przedsięwzięcia jest:

Agencja Promocji i Rozwoju Gminy Prudnik

e-mail: promocja@prudnik.pl

tel. 77 437 66 55

 

Brak opisu obrazka

Wersja XML