Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Akcja "Znicz 2017" - zmiana organizacji ruchu

W okresie od 31 października (wtorek) od godziny 15:00 do 2 listopada (czwartek) do godziny 6:00 rano w następujący sposób zmieni się organizacja ruchu w rejonie cmentarza komunalnego w Prudniku.

Odcinek ul. Dąbrowskiego od skrzyżowania z ul. Kościuszki do skrzyżowania z ul. Staszica będzie ulicą o jednym kierunku jazdy. Parkowanie możliwe będzie  na tym odcinku: od skrzyżowania z ul. Kościuszki do skrzyżowania z ul. Parkową po lewej stronie, jak dotychczas, natomiast po prawej stronie jezdni (parkowanie będzie dopuszczone tylko dla pojazdów osób niepełnosprawnych oraz pojazdów osób, które niepełnosprawnych przywożą na cmentarz). Natomiast od skrzyżowania z ul. Parkową do ul. Staszica po lewej stronie jezdni, ukośnie do jej osi dopuszczone będzie parkowanie pozostałych pojazdów. Dwukierunkowa ulica Parkowa stanie się jednokierunkową od skrzyżowania z ul. Sądową do skrzyżowania z ul. Dąbrowskiego, w którą będzie można skręcić tylko w lewo. Wszystkie te odcinki zostaną odpowiednio oznakowane. Na miejscu pracować będą także policjanci prudnickiej komendy. W pozostałych miejscowościach naszego powiatu nie będzie żadnych zmian w organizacji ruchu.

Brak opisu obrazka

Policjanci apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie cmentarzy. Parkowania w miejscach wyznaczonych. Stosowania się do poleceń funkcjonariuszy, znaków i sygnałów drogowych. Przypominają również o tym, by w zaparkowanych samochodach nie pozostawiać w widocznych miejscach wartościowych przedmiotów, jak również nie zabierać ich ze sobą na cmentarz. Do pieszych apelujemy natomiast o noszenie elementów odblaskowych.

 źródło: http://prudnik.policja.gov.pl/

Wersja XML