Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

22. Targi Przedsiębiorczości i Rzemiosła Inter-Region „Dom i Ogród”

Zakończyły się 22. Targi Przedsiębiorczości i Rzemiosła Inter-Region „Dom i Ogród”, które trwały od 1 do 3 września b.r. Targi od wielu lat są miejscem spotkań firm, stowarzyszeń i instytucji, a także wymiany informacji, prezentacji oferty, nawiązywania nowych kontaktów.

Jak co roku, impreza zgromadziła ponad stu wystawców, którzy w ciągu trzydniowego wydarzenia, mieli okazję zaprezentować stoiska związane głównie z budową oraz wyposażeniem   domu, a także zagospodarowaniem ogrodu.

Prezentacje Wystawców wzbogacały imprezy towarzyszące. W pierwszym dniu odbyło się uroczyste otwarcie 22. Targów Przedsiębiorczości i Rzemiosła Inter-Region „Dom i Ogród”, podczas którego zaprezentowała się orkiestra dęta oraz mażoretki  z San Giustino i orkiestra dęta z Prudnickiego Ośrodka Kultury. W sobotę na sali konferencyjnej odbyła się prelekcja pn. „Fundusze europejskie dla przedsiębiorców”, a na scenie wystąpili m.in. Dawid Brzozowski, „Długomiłowiczanki” i „Poezja”. W czasie Targów odbyła się również prelekcja Jarosława Madzi pn. „Jak zbudować dochodową markę i wizerunek w sieci”. W ciągu trzech dni można było także zobaczyć program Prudnickiego Ośrodka Kultury.

Tradycyjnie odbyły się konkursy na „Mistera Targów” i „Najlepszy Produkt Targów”. Wyróżnienie laureatów nastąpiło podczas zakończenia 22. Targów Przedsiębiorczości i Rzemiosła Inter-Region „Dom i Ogród”. Laureatami zostali:

„Mister Targów”

Główna nagroda: P.P.H.U. Merkury Sp. z o.o.

Wyróżnienia: Handzlik Rafał Laserx oraz Piekarnia-Cukiernia Karmelek Adrianna i Mirosław Seńków

„Najlepszy Produkt Targów”

Główna nagroda: Śląskie Kruszywa Naturalne Sp. z o.o. Kwiecień Mariusz za produkt BORNIT S-KAS

Wyróżnienia: Karbo Bogusław Karewicz oraz Oazasnu.pl Sylwia Chałupa

 

22. Targi Przedsiębiorczości i Rzemiosła Inter-Region „Dom i Ogród” odbyły się pod honorowym patronatem Ambasadora Republiki Czeskiej w Polsce, Konsula Generalnego Rzeczypospolitej Polskiej w Ostrawie oraz Marszałka Województwa Opolskiego.

Patronat medialny sprawowali: TVP 3 Opole, Radio Opole, Nowa Trybuna Opolska, Tygodnik Prudnicki, Prudnicki Telewizyjny Kurier Informacyjny, Gazeta Prudnik 24, Tygodnik Krapkowicki, Tygodnik Ziemi Opolskiej, Nowiny Nyskie, Glucholazyonline.com.pl.

Organizatorem Targów była Gmina Prudnik – Agencja Promocji i Rozwoju Gminy Prudnik.

 

 

fot. Marek Doskocz i UM

Wersja XML